תמר גולן

טיפולים

אוריינטציה טיפולית

ההשכלה וההכשרה שלי מבוססת על הגישות המערכתית והבינדורית, באמצעותן אני מתבוננת ומבינה  אנשים לא רק כאינדיבידואלים, אלא גם בהקשר של היחסים והקשרים שחוו בעברם וההשפעות של אלו על היחסים בהם הם נמצאים היום. אני עובדת עם זוגות ומשפחות ומאמינה שאנשים מסוגלים להשתנות ושהשינוי בלתי נמנע. אני עוזרת למטופלים שלי למצוא את המשאבים והכוחות שלהם לשנות ולשפר את חייהם. אני מאמינה ומקפידה על  יצירת קשר טיפולי נעים, נגיש, "בגובה העיניים" ומתוך כבוד רב, הבנה וקבלה של המטופל וצרכיו.  נוכחתי לדעת כי הקשר והאמון הנוצרים בטיפול משמעותיים מאוד ליכולתו של המטופל להתמסר לתהליך ולייצר שינוי.

טיפול זוגי

במטרה לעזור לכם לחוש מחוברים יותר לבן הזוג שלכם, אני עוזרת לכם בהבנה של הצרכים, המניעים והחסמים האישיים והזוגיים ובראייה של המענה הניתן והחסר בקשר הזוגי. בתהליך הטיפולי, מתבססת הגדרה מחודשת ובהירה יותר של גורמים אלו, בני הזוג יכולים לבטא באופן ברור יותר את צרכיהם ולהבין מהן הכוחות והמגבלות שלהם ושל הקשר. כמטפלת, אני שמה דגש על  יצירת סביבה מכבדת ובטוחה, בה בני הזוג יכולים ומצליחים לבטא את עצמם באופן שונה ואפקטיבי יותר. באמצעות התהליך הטיפולי,  נוצרת הבנה ושפה המסייעות בהפיכת  הזוגיות למקום מודע ובטוח יותר, היכול לספק מקור לתמיכה, הבנה וקרבה לשני בני הזוג. 

טיפול משפחתי

טיפול משפחתי יכול לעזור לכם לתקשר באופן אפקטיבי יותר עם יקירכם ולספק לכם הבנה טובה ועמוקה יותר האחד של השני. לעיתים קרובות אתם נתקעים בדינאמיקות ובדפוסים ביחסים שיכולים להיות לא בריאים ומקשים עליכם לחוש קרובים ומובנים. המטרה שלי היא לעזור לכם למצוא דרכים לזהות את הדפוסים, בכדי לשפר את התקשורת ולחזק את הלכידות בתוך המערכת המשפחתית. 

הדרכת הורים

הדרכת הורים מאפשרת למשפחה להעמיק את ההכרות עם הצרכים של ילדיהם ומסייעת להם לספק סביבה בטוחה ומכילה יותר עבורם. תהליך ההדרכה מתקיים עם יחידת ההורים של המשפחה ומסייע בהרחבת הידע והכלים של ההורים להתמודדות יעילה, העולה בקנה אחד עם ערכי המשפחה והמטרות לשמם הגיעו. 

Call Now Button